Už i já konečně začínám blogovat

O čem vlastně chci psát a proč sem se do něčeho takovýho vůbec pustil?

Na úvod bych rád podotkl ten fakt, že vše, co zde budu zveřejňovat je jen a jenom můj osobní názor, který nemusí být vždy pravdivý. Tohle upozornění se týká především toho, že zde momentálně chci především psát o dietě, na kterou se od pondělí chystám. Proto pokud na Vás nebude fungovat něco, co fungovalo na mě, nebo tady zveřejním něco, co je ve skutečnosti úplný žvást, tak mi za to prosím nenadávejte. Naopak budu rád, pokud mě poučíte a naučíte nové, nebo lepší postupy.

To by bylo na úvod, raději to ale budu zveřejňovat v každém článku.

O čem tedy budu psát? Je to osobní blog, takže takřka o všem, k čemu se budu chtít vyjádřit. Momentálně ale jak jsem již zmínil, od pondělka začínám s dietou, tak bych o tom zde rád úsal. Jednak mohu někoho inspirovat k tomu, jak se vlastně shazuje podkožní tuk, ale zároveň budu mít nějaké místo, kam si můžu zaznamenávat, co funguje a co ne.

Časem mám v plánu zprovoznit i komentáře pod články, kde mi můžete vyvracet moje tvrzení, nebo kde se můžete ptát na věci, které Vás zajímají a nevysvětlil jsem je dostatečně.

Články nebudou vycházet pravidelně. Prostě když budu mít chuť, zveřejním něco nového, když ne, tak víte jak.. prostě tady nic nebude. Každopádně většinu nových článků bych chtěl sdílet na zdi, takže mě určitě sledujte, pokud chcete být v obraze.

Úvodní článek se snažím psát spisovně, abych udělal dojem, ale v budoucnu od toho asi upustím. Přeci jen docela se mi u toho kroutí prsty, už je to dlouho, co jsem něco psal. Bylo to mimochodem na Kompletně.cz, což je web, který většina z Vás asi zná.

To by mohlo být na úvod vše, hlavní je, že je ta veřejná část blogu přístupná, teď si du dodělat pořádnou administraci. A u toho dokoukám ten zajímavej hokej.