A je to tady, konečně spouštím Šetřicestu.cz

Trvalo mi to hodně dlouho a pokud bych se konečně neodhodlal, trvalo by to ještě déle. Ale víte jak to je, nikdy s ničím nejste úplně spokojeni a u tohoto projektu to platí dvojnásob.

Řeč je o Šetřicestu.cz, mém novém projektu, který doufám nebude poslední, ale zároveň jen tak neskončí.

Co to je Šetřicestu.cz?

Jednoduše řečeno se jedná o katalog / vyhledávač míst a jejich otevírací doby. Zkrátka máte-li v plánu vyrazit na nákup, na oběd do restaurace či pro benzín v místech, kde to úplně neznáte, můžete se ujistit, že Vaše cesta nepřijde nazmar.

Místa do databáze mohou přidávat jak jejich majitelé, tak jejich návštěvníci. Zkrátka kdokoliv může přidat jakékoliv místo, zná-li jeho název, adresu a otevírací dobu.

Šetřicestu.cz myslí i na státní svátky a dovolené. Každý kdo přidá nějaké místo může vyplnit i údaje o státních svátcích. A nejen to, lze přidat výjimky na jakýkoliv den v roce, takže zde může být i uvedena dovolená, případně inventura.

Místa může přidávat kdokoliv

A tímto bych Vás všechny, co si čtete tento článek chtěl požádat, jestli byste mi nepomohli rozšířit databázi míst. Je jedno, jestli se zmíníte kamarádům, co provozují nějaký podnik, nebo jestli ten podnik přidáte sami. Aby Šetřicestu.cz plnilo svůj účel tak, jak má, je potřeba, aby obsahovalo co největší množství míst se správnou otevírací dobou.

Budete-li tedy mít chvilku času, vzpomeňte si na mě a zkuste si něco přidat, moc mi to pomůže.

Plány do budoucna

Pokud vše půjde podle plánu a databáze se bude plnit, určitě bych chtěl Šetřicestu.cz rozšířit o další dostupné informace. Jaké budou teď nechci zmiňovat a po pravdě ani si netroufám odhadovat, jestli vůbec budou, ale doufám že jo.