Utněte jednou provždy otravné telefonáty s aplikací Nevolejte.cz

Určitě to znáte. Pracujete, sledujete televizi, obědváte, sprchujete se, řídíte a já nevim co ještě, když v tom najednou zvoní telefon. Číslo neznáte, tak to ve Vás trochu hrkne, ale i přesto hovor příjmete. Dobrý den ozve se u telefonu Blanka Blabla ze společnosti Nedáme ti nikdy pokoj.

Klasický scénář, kterým začíná každý otravný telefonát, ve kterém Vám budou nabízet půjčky, prášky a klidně i ponožky. Někteří jedinci sluště spustí připravenou básničku o tom, že děkují, ale zrovna nemají čas. Jiní rovnou bezeslov položí telefon. Občas se i stává, že si někteří ze slušnosti nabídku vyslechnou, nebo odpoví na pár otázek. A ostatní ty kokoty rovnou pošlou do prdele, kam konec konců patří.

Já to ale dělám stejně jako 37 000 dalších lidí – používám na svém telefonu aplikaci Nevolejte.cz.

Mobilní aplikace Nevolejte.cz

Představte si centrální databázi prověřenou 37 000 lidmi, která obsahuje čísla společností, které nabízejí kdejakou pičovinu. A teď si představte, že při každém příchozím hovoru Váš mobil tuto databázi prohledá a pokud zjistí, že číslo, které Vám volá v této databázi je rovnou na hulváta odpálkuje. Pěkná představa, že mám pravdu.

A teď si přestaňte představovat a raději začněte stahovat tuhle apku do svého telefonu s operačním systémem Android.

Zablokujte si vlastní čísla

Víte co je dobrý? Nemusíte se spoléhat pouze na jednu databázi. Vytvořte si databázi vlastní, do které klidně můžete zahrnout i svoji bejvalku. Aplikace totiž umožňuje blokovat čísla, která si sami zvolíte. A pokud budete chtít, tak číslo rovnou můžete nahlásit a pokud projde, pomůžete tak i ostatním uživatelům této aplikace.

Blokování SMS zpráv

Aplikace Nevolejte.cz umí blokovat i SMS zprávy. Nevím jak Vám, ale mně občas přišla i otravná SMS zpráva. Teď už úspěšně nechodí.

Stahujte a instalujte

Aplikaci všem doporučuji, skutečně funguje. Chcete-li se o ní dozvědět více informací, přejděte na web http://nevolejte.cz/, nebo na stránku aplikace na Google Play a můžete si počíst dál.